OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 18 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (02.08.2020r.)
1.     Bóg zapłać za tacę na Caritas. Nasz Caritas organizuje 10.08 o godz. 8.00 wyjazd do Ciechanowca i Zuzeli oraz parku linowego w Broku. Zapraszamy ministrantów, scholanki i dzieci od lat 10. Zapisy w kancelarii.
2.     Wyjazd do Częstochowy jednodniowy 13.08 o godz.2.00 na wejście pielgrzymów na Jasną Górę. Cena 60 zł. Zapisujemy jeszcze pielgrzymów duchowych. Warunki uczestnictwa: intencja pielgrzymkowa, obecność i przyjęcie Komunii Św. Na Mszy Św, odmówienie cząstki różańca św, ofiarowanie dobrego uczynku, modlitwa pielgrzyma. Zapisy w kancelarii. Do 15.08 odmawiamy różaniec święty o 16.30.
3.     Dzisiaj I niedziela miesiąca- po sumie adoracja eucharystyczna i procesja. Można zyskać odpust  z racji święta MB Anielskiej  pod zwykłymi warunkami.- stan łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Św., modlitwa w intencjach Ojcaświętego.
4.     Bóg zapłać Panu D. Skórka za 30 m2 kostki na cmentarz. Dokupując wykonamy główną alejkę na starym cmentarzu.
5.     Odpust św. Rocha w kaplicy na cmentarzu 16.08 o godz. 11.30.
6.     Jutro 117 rocznica urodzin Sł. Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego. Nasze modlitwy przy pomniku  Prymasa Tysiąclecia.
7.     Dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w I czwartek miesiąca. Godzina święta po mszy o 17.00.
8.     Święto Przemienienia Pańskiego w najbliższy czwartek. Porządek nabożeństw: 10.00, 17.00 i w Toporze o 18.00.
9.     Nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w I piątek miesiąca. Adoracja euch. Od 16.00 i spowiedź.
10. W niedzielę spotkanie Rady Parafialnej po mszy o 9.00.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 17 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (26.07.2020r.)
1.     Pielgrzymka do Częstochowy 13 VIII. Wyjazd o g. 2.00 na wejście pielgrzymów o g. 8.00 na Jasną Górę. Powrót w tym samym dniu w godzinach wieczornych. Cena 60 zł, zapisy w kancelarii.
2.     Pielgrzymka duchowa od 1 do 15 VIII. Warunki uczestnictwa: intencja pielgrzymkowa, obecność i przyjęcie Komunii Św. Na Mszy Św, odmówienie cząstki różańca św, ofiarowanie dobrego uczynku, modlitwa pielgrzyma. Zapisy w kancelarii.
3.     Szczęść Boże solenizantom dnia i osobom starszym, którym patronuje św. Anna.
4.     Po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Proszę o poczekanie przy aucie. Pojazdy błogosławi dwóch księży. Witamy ks. Dyrektora MIVY Polska ks. dra Jerzego Kraśnickiego. Otrzymamy breloczki składając ofiary na pojazdy dla misjonarzy.
5.     W poniedziałek Caritas rozdaje dary osobom zapisanym na listę.
6.     W sobotę rozpoczynamy miesiąc pielgrzymek i trzeźwości. Zapraszamy do podjęcia całkowitej abstynencji od alkoholu. Jest to znak naszej odpowiedzialności za Kościół i Ojczyznę. Na abstynencję dłuższą niż miesiąc - zapraszamy mających problem z alkoholem oraz ich rodziny. Wpisujemy się do księgi trzeźwości - wyłożonej na ołtarzu bocznym św. Marii Magdaleny.
7.     W pierwszą sobotę - 4 nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową. O 16.30 adoracja, o 17.00 msza św. i procesja. Jest to dzień wspomnienia św. Alfonsa M. Liguoriego, Biskupa i Doktora Kościoła.
8.     W I Niedzielę miesiąca- po sumie adoracja eucharystyczna i procesja. Taca na Caritas.
9. + Eugenia Dzieciątko. Wieczny odpoczynek...