OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO(09.06.2019r.)

1.    Po Mszy Św. o 9.00 spotkanie z rodzicami dzieci z I rocznicy Komunii Św.
2.    Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za odśpiewanie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdz można uzyskać odpust zupełny.
3.    W tym tygodniu prace na cmentarzu, sortowanie śmieci.
4.    W naszej parafii przeżywamy sakrament bierzmowania młodzieży w najbliższa sobotę o 18.30:
-w środę próba generalna o 17.45 ze świadkami,w czwartek o 17.45 rodzice i młodzież sprzątają kościół,w piątek o 16.00 spowiedz młodzieży i ich rodzin.
5.    10.06 - 20. rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Drohiczynie.
6.    10.06 - Ur. NMP Matki Kościoła, Patronki Diecezji Drohiczyńskiej.
7.    11.06 - Wsp. Św. Barnaby.
8.    12.06 - Wsp. bł. Męczenników: Antoniego Beszty-Borowskiego, Mieczysława Bohatkiewicza, Edwarda Grzymały, Władysława Mackowoaka, Michała Wozniaka, Marii Wołoskiej.
9.    W czwartek po Zesłaniu Ducha Św,. obchodzimy święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana.
10.13.06 - dzień imienin J.E. Ks. Bpa Antoniego Dydycza.
11.16.06 - Ur. Trójcy Przenajświętszej - zakończenie czasu spowiedzi i komunii wielkanocnej. W tym dniu gościmy przedstawiciela WSD, tacę składamy na Seminarium.
12.W piątek o 19.00 spotkanie Akcji Katolickiej w salce katechetycznej. Zachęcamy do udziału w maratonie parafialno - gminnym. Karty zgłoszeniowe znajdują się na stoliku w kościele i w linku na stronie parafii w artykule o maratonie. Można je oddawać członkom Akcji Katolickiej, kapłanom i katechetom w szkole.
13.15.06 (sobota) o g. 10.30 wyrusza pielgrzymka z parafii do Prostyni. Do nas przychodzą pielgrzymi z Kamionny. Wpisowe 20 zł. Zapisy w kancelarii. Powrócić do Stoczka można autobusem po mszy o g. 18.00 w Prostyni. Prosimy mieszkańców Lipek Starych o przygotowanie posiłku.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ (16.06.2019r.)

1.    Bóg zapłać mieszkańcom Wielicznej i Starych Lipek za przyjęcie pielgrzymów.
2.    W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy prace na cmentarzu, prosimy o sortowanie śmieci (zniczy na masowe i szklane).
3.    Dzisiaj Ur. Trójcy Przenajświętszej - zakończenie czasu spowiedzi i komunii wielkanocnej.
4.    Zakończenie roku szkolnego w najbliższą środę o 8.00, a w Toporze o 10.00. Spowiedz dzieci w poniedziałek  i wtorek o 16.30.
5.    Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa w czwartek. Po sumie o 11.30 procesja do 4 ołtarzy. Ołtarze przygotowują rodzice i dzieci rocznicy I Komunii Św. Prosimy wioski o pomoc fizyczną i materialną na kwiaty. W procesji bierze uziałcałą parafia, z dziećmi I komunii Św.
6.    Rocznica I komunii św. jest w Boże Ciało. Spotkania dzieci w poniedziałek i wtorek o 17.00, a w środę o 16.30 spowiedz dzieci  i rodzin.
7.    Dzisiaj gościmy przedstawiciela WSD, tacę składamy na Seminarium.
8.    Zachęcamy do udziału w sobotnim maratonie parafialno - gminnym. Karty zgłoszeniowe znajdują się na stoliku w kościele oraz w załączniku na stronie parafii. o godzinie 9.00 Msza św, w Toporze, o 10.00 rozpoczęcie biegu z Toporu do Stoczka. Po biegu festyn  parafialno - gminny na placu przy kościele. Bóg zapłać Akcji Katolickiej za zaangażowanie w przygotowaniu.
9.    28.06 na rozpoczęcie wakacji wyjazd do Kodnia i Leśnej. Dla dzieci, młodzieży i starszych. Zapisy w kancelarii. Wyjazd bezpłatny zorganizowany przez Parafialny Wolonariat Caritas.
10.Jutro wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego. Ze względu na prace w kaplicy odpust odbędzie się w najbliższą niedzielę o 12.00. Nasz Caritas parafialny zaprasza wszystkich, szczególnie członków, po Mszy Św. na spotkanie w szkole dzięi życzliwości dyrekcji w Toporze.
11.W środę badanie ukł. krążenia dla osób po 40. r.ż. W budynku OSP. wcześniej trzeba sie zarejestrować. informacje na tablicy ogłoszeń.
12.Prasa katolicka, zapowiedzi.