OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - IV Niedziela Wielkanocna 21.IV.2024 1.
Witamy W naszej wspólnocie parafialnej Ks. Adama Niewęgłowskiego który wygłosi do nas Słowo Boże i podzieli się doświadczeniem posługi w Mokotowskim Hospicjum św. Krzyża w Warszawie. Będziemy mogli wesprzeć naszą modlitwą i ofiarą dzieło pomocy osobom ubogim, bezdomnym i cierpiącym.
 2. Rozpoczynamy Niedzielą Dobrego Pasterza tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
 3. Spotkanie przed I Komunią Św. we wtorek i w piątek po Mszy Świętej o godz. 17.00 w Kościele.
 4. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika głównego patrona Polski.
 5. W czwartek Święto św. Marka Ewangelisty. Szczęść Boże solenizantom i solenizantkom z tych dni. Adoracja Eucharystyczna do godziny 21.00. Różaniec o godzinie 20.00 prowadzi Topór i Księżyzna
 6. W najbliższą niedzielę ofiary składane na tacę są przeznaczone na WSD w Drohiczynie.
 7. W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich ministrantów na parafialny turniej Fifa w stodole parafialnej od godz. 12.00. Zakończenie Mszą Świętą o godz. 17.00 i ogniskiem.
 8. Prasa katolicka, Intencje Mszalne. 9. Zmarli: Stanisława Kaniuk ze Zgrzebich.