OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 28 NIEDZIELĘ ZW. (13.10.2019r.)

1.    Na spotkaniu z Kółkami Różańcowymi nie powiedzieliśmy o darowaniu ofiar na misje i o modlitwie o beatyfikację założycielki Kółek Różańcowych - Sł. B. Pauliny Jaricot.
2.    Po Mszy o 9.00 montaż słowno-muzyczny wykonany przez naszą młodzież. Po sumie zaś spotkanie z Radą Parafialną. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej ministranci zbierają ofiary do puszek przeznaczone na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
3.    Caritas naszej parafii rozprowadzają znicze w cenie 5 zł.
4.    Na stoliku są broszurki o Nowennie Pompejańskiej. Do istoty tego nabożeństwa przez 54 dni należy odmówić 3 części różańca  i odpowiednią modlitwę.
5.    Jutro obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, zapraszamy nauczycieli i wychowawców na Mszę Świętą w ich intencji o godz. 17.00
6.    We wtorek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, Dziewicy i Doktora Kościoła; w środę wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej oraz 40-lecie wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża. W czwartek - wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i Męczennika. W piątek - święto św. Łukasza - patrona Służby Zdrowia. Zapraszamy lekarzy, pielęgniarki i pracowników Służby Zdrowia na Mszę Świętą o godz. 17.00.
7.    W najbliższą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Ofiary przeznaczone są na rzecz misji. Po sumie spotkanie z członkami parafialnego Caritas. Zachęcam do zapisania sie do tej grupy, która dzieli się miłosierdziem z potrzebującymi. A otrzymujący dary powinni okazać wdzięczność tym, którzy społecznie pracują.
8.    W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana + Andrzej Skrzeczkowski.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 27 NIEDZIELĘ ZW. (29.09.2019r.)

1.    Minął pierwszy tydzień pazdziernika. Codziennie o 17.30 w kościele odmawiamy różaniec święty. Kto nie może przed Najświętszym Sakramentem, czyni to w domu. Proszę, aby obecność dzieci i młodzieży była liczniejsza. Jutro dzieci z kl. 3 przychodzą na 16.45, a młodzież bierzmowana przychodzi w piątki na różaniec święty. Dzieci zdobywają naklejki różańcowe, młodzież zaznacza obecność w indeksach.
2.    Dzisiaj I niedziela miesiąca - procesja i różaniec po sumie.
3.    Po procesji spotkanie z KRK  i osobami odmawiającymi po jednej godzinie w miesiącu różaniec.
4.    Bóg zapłać za tacę na cele charytatywne.
5.    Od dzisiaj wolontariat naszego Caritas rozprowadza znicze w cenie 5 zł. 50 groszy pozostaje w naszym Caritasie. Bóg zapłać.
6.    Na stolikach wyłożone są kartki wypominkowe. Wypełnione składamy w kancelarii. Wypominki czytamy  do 8 XI. Każdego 8 dnia miesiąca odprawiana jest Msza Święta za zmarłych.
7.    Jutro wsp. MB Rózańcowej.
8.    We wtorek po różancu spotkanie Akcji Katolickiej.
9.    W najbliższą niedzielę przeżywamy Dzień Papieski. Ofiary do puszek przeznaczone sa na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Po Mszy o 9.00 montaż słowno-muzyczny wykonany przez naszą młodzież. Po sumie zaś spotkanie z Radą Parafialną.
10. Na 11.30 zapraszamy dzieci.
11. 13 X dzień wyborów. Św Jan Paweł II mówił , że to obywatelski obowiązek chrześcijański.
12. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana + Leszek Kołodziejek i + Andrzej Kozanka Lipka.