OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UR. CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA (22.11.2020r.)
1.     Dzisiaj Ur. Chrystusa Króla Wszechświata. Po mszy o 9.00 odmówimy Litanie do Serca Pana Jezusa.  To święto patronalne WSD w Drohiczynie, KSM i Akcji Katolickiej. Nasza Akcja Katolicka przygotowuje adorację po sumie.
2.     Szczęść Boże chórzystom i Pan
3.     i organistce, którym patronuje święta Cecylia.
4.     We wtorek spotkanie po mszy o 17.00 Grupy św. O. Pio w kościele.  Przed obrazem  o. Pio możemy modlić sie zapalając swieczkę i składając intencję modlitewną.
5.     W środę święto św. Katarzyny, patronki kolejarzy.
6.     W czwartek adoracja euch. od 17.00 do 21.00/
7.     W niedzielę rozpoczynamy Adwent
8.     Dzisiaj po mszy o 17.000 spotkanie grusy sw Jana Pawła II.
9.     Bóg zapłać za ofiary na WSD Drgicz 1072 zł, ul. Kolejowa i przyległe 310 zł, ul. Węgrowska 275 zł. Na parafię 400 zł od chorych z Lipek St., 200 z Warszawy 140 zł, i 4 x 50, Zgrzebichy 520 zł.
10. Intencje, zapowiedzi. Prasa katolicka
OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 33 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (15.11.2020r.)
1.     Przez cały listopad możemy zyskiwać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
2.     Bóg zapłać za ofiary na tacę ofiarowaną na WSD. Następujące wioski złożyły  zbiórkę jesienną na WSD: Wieliczna 250 zł, Miednik 150 zł.
3.     Jutro Święto NMP Ostrobramskiej, Matki miłosierdzia. Eucharystia o 7.00 i 17.00.
4.     W środę nie ma spotkania Rycerzy św. Jana Pawła II, tylko w niedzielę po mszy o 17.00
5.      W czwartek  adoracja od 17.00 do 21.00.
6.     W sobotę wspomnienie Ofiarowania NMP i msze o 7.00 i 16.00 z tego wspomnienia. Msza z formularza niedzielnego jest w z kolei o 17.00.
7.     Po mszy o 17.00 w sobotę spotkanie z rodzicami i chrzestnymi w salce katechetycznej z racji niedzielnego chrztu.
8.     22 XI wspomnienie św. Cecylii- szczęść Boże chórzystom i Pani organistce, którym patronuje święta Cecylia.
9.     W niedzielę na mszy o 9.00 ustanowienie kandydatów na ministrantów.
10. W niedzielę Ur. Chrystusa Króla Wszechświata. To święto patronalne WSD w Drohiczynie, KSM i Akcji Katolickiej. Nasza Akcja Katolicka przygotowuje adorację po sumie.
11. Na naszym cmentarzu odnowiliśmy 3 zabytkowe groby przy pomocy Ochrony Zabytków z Siedlec. Musieliśmy dołożyć do dotacji 40537 zł. Prosimy o złożenie ofiary na te cele.
12. +Zbigniew Kamiński. Wieczny odpoczynek...
13. Intencje, zapowiedzi. Prasa katolicka