OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO (31.5.2020r.)
1.     Kończymy nabożeństwa majowe. Podziękowanie tym wspólnotom wioskowym, które zachowały tradycję przy krzyżach oraz w kościele.
2.     Bóg zapłać tym, którzy wzięli udział w adoracji i spowiedzi wielkanocnej. Spowiadamy także przed każdą mszą św.
3.     Bóg zapłać P. Ożarowskim za kwiaty wokół kościoła i plebanii oraz parafianom za pracę przy zielu
4.     Dzisiaj O 10.45 spotkanie z rodzicami dzieci I Komunii Św. Bóg zapłać za tacę na WSD.
5.     Poświęcenie pól dziś o 15.00 w Księżyźnie. W poniedziałek w Gajówce Zach. i  Miedniku. W sobotę w Grabinach, za tydzień w Gajówce wsch. Pojazd przysyłamy 15 min wcześniej, o 14.45
6.     Jutro Ur. Matki Kościoła, msze św. O 10.00 i 17.00. W Toporze o 18.00. Nabożeństwa czerwcowe w niedzielę po sumie, w dni powszednie po mszy wieczornej.
7.     1 VI Międzynarodowy Dzień Dziecka. Życzymy dzieciom zdrowia i dobrego wychowania w rodzinach. Módlmy się, aby 4. Maraton z toporu do Stoczka mógł się odbyć. Połączony z Festynem.
8.     W pierwszy czwartek mies. - modlitwa w int powołań.
9.     W czwartek - święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego Kapłana.
10. Pierwszy piątek mies. - naboż. Od godz. 1600 i w tym czasie spowiedź.
11. 5VI - 29 rocznica utworzenia przez Jana Pawła II Diecezji Drohiczyńskiej.
12. W sobotę - 2. Nabożeństwo Fatimskie. Od 16.30 adoracja, o 17.00 Msza Św. i  procesja.
13. W najbliższą niedzielę kończymy czas spowiedzi i komunii wielkanocnej. Po sumie procesja z racji I niedzieli miesiąca. W tym dniu - obchodzimy Świeto Dziękczynienia. Ofiary do puszek na swiątynię Opatrzności Bożej.
14.  Ze względu na zmniejszone restrykcje, Kółka Różańcowe moga wykorzystać kościół bądź salkę na zmianki.
15. W tym roku nie ma pieszej pielgrzymki w sobotę do Prostyni.
16. Słowo Caritasu
17. Prasa katolicka intencje
OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE (24.5.2020r.)

1.     Czy w moim życiu jest modlitwa o dobre przygotowanie się do spotkania z Bogiem w chwili śmierci. Jednym z warunków jest spowiedź wielkanocna. W tym roku utrudniona z powodu epidemii. Dlatego w najbliższą sobotę po mszy porannej, aż do wieczora będzie wystawiony Najśw Sakr. i możliwość spowiedzi. Także przed każdą mszą sw.
2.     Trwamy w nowennie do Ducha Św.
3.     Jutro w Drohiczynie dzień modlitw o świętość życia kapłanów oraz 6 rocznica ingresu do katedry ks bpa T. Pikusa i 26. Roczn. Śmierci ks bpa Wł. Jędruszuka.
4.     We wtorek dzień modlitw za matki
5.     W piątek wsp. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy, patronki misji
6.     W niedzielę Ur. Zesłania Ducha Św. Za odmówienie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź można uzyskać odpust zupełny. Gościmy przedstawiciela WSD, taca na Seminarium. O 10.45 spotkanie z rodzicami dzieci I Komunii Św.
7.     Poświęcenie pól dziś o 15.00 w Lipkach N. i St. W sobotę w Marianowie, a za tydzień o 15.00 w Księżyźnie. W poniedziałek (VI) w Gajówce Wsch i Zach. Pojazd przysyłamy 15 min wcześniej, o 14.45
8.     Ks bp prosi, aby nie wykorzystywać dyspensy od niedzielnych Mszy Św. Aby osoby zdrowe zachowując odpowiednie ograniczenia brały udział we mszy św przed kościołem. Również komendant Powiatowy Policji w Węgrowie prosi o zachowanie ustalonych ograniczeń.
9.     W sobotę po mszy wieczornej spotkanie z rodzicami dzieci nowoochrzczonych  i z rodzicami dzieci kl IV przed rocznicą I Komunii Św.
10. Album o kard Wyszyńskim na stolikach po 20 zł
11.   Prasa katolicka intencje.