OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 6 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (16.02.2020 r.)

1.    Nieskończona wartość Mszy Świętej.
2.    Po Mszy Św. O 9.00 - spotkanie w sali katechetycznej z przyjaciółmi Radia Maryja i TV Trwam.
3.    W środę o 8.00 - wyjazd z dziećmi i młodzieżą na lodowwisko i do Muzeum w Siedlcach.
4.    Pielgrzymka narodowa do Rzymu na 100 lecie urodzin św. Jana Pawła II 14-18 V, cena 2950 zł.
5.    Pielgrzymka do Wieliczny, Zakopanego, Krakowa i Ludźmierza 24-26 IV. Cena 320 zł. Zapisy w kancelarii.
6.    W sobotę Święto Katedry św. Piotra Ap.
7.    W niedzielę o 10.45 spotkanie rodzicami dzieci I Komunii Św. I kazanie dla dzieci na sumie.
8.    Taca w najbliższą niedzielę na ogrzewanie kościoła.
9.    Prasa katolicka, zapowiedzi.
OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 5 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (09.02.2020 r.)

1.    Bóg zapłać za ofiarę na złocenie ram MB Częstochowskiej 500 zł, na monstrancję i za kwiaty przy ołtarzu.
2.    Szczęść Boże dzieciom i młodzieży, nauczycielom rozpoczynającym ferie zimowe. Ufamy, że będziemy cieszyć się z kuligu. 19 II zapraszamy dzieci i młodzież na lodowisko i zwiedzanie muzeum w Siedlcach.
3.    Pielgrzymka narodowa do Rzymu na 100 lecie urodzin św. Jana Pawła II 14-18 V, cena 2950 zł.
4.    We wtorek - Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy na mszę o 10.00 z sakramentem namaszczenia. Chorym, którzy nie przybędą prosimy przekazać życzenia zdrowia i cierpliwości w niesieniu krzyża codziennego.
5.    Zapraszamy na adorację eucharystyczną w czwartek o 16.30.
6.    W piątek - Święto Św. Cyryla mnicha i Metodego biskupa - patronów Europy.
7.    W niedzielę po Mszy o 9.00 spotkanie z przyjaciółmi Radia Maryja i TV Trwam.
8.    Na stoliku za ławkami są informacje o ubezpieczeniu grobów.
9.    Prasa katolicka, zapowiedzi.