Dokumenty konieczne do chrztu dziecka

1. Odpis aktu urodzenia dziecka z Urzędu Stanu Cywilnego;
2. Świadectwo ślubu kościelnego rodziców dziecka, jeśli ślub był udzielany w innej parafii;
3. Dane chrzestnych: imię, nazwisko, wiek i adres;
4. Zaświadczenia od rodziców chrzestnych z ich parafii zamieszkania, że są katolikami bierzmowanymi, wierzącymi i praktykującymi, którzy mogą pełnić godność ojca i matki chrzestnej;
5. Kartki zaświadczające o odbytej  spowiedzi przez rodziców i rodziców chrzestnych;
6. Udział w katechezie przedchrzcielnej.